POSTAVÍM VŠE CO SI VYMSLÍTE

SLUŽBY

KOMPLETNÍ VESTABA

Doplnit

DOVOZ DODÁVKY

Vybereme vhodné auto pro přestavbu následně ho najdeme ať už v České republice či v zahraničí a dovezeme. S dovozem aut máme dlouholeté zkušenosti.

ODHLUČNĚNÍ DODÁVKY

Dodávka je ve většině případech především pracovní nástroj, tudíž se není čemu divit, že se na pohodlí posádky tolik při výrobě nehledí. Odhlučnění dodávky je pro komfortní jízdu žádoucí.

Při plném odhlučnění dokážeme snížit hluk několik decibel. Poté není slyšet hluk kol a silnice. Motor je o dost tišší. 

Takovéto odhlučnění určitě ocení každý při dlouhých cestách za zážitky.

ZATEPLENÍ DODÁVKY

Zateplení dodávky je důležitým faktorem nejen při zimních dnech, ale také v horkých letních dnech. Zateplení kovové karosérie není nejsnadnější úkol, ale jeho správné provedení dokáže hrát v nepříznivých podmínkách velkou roli. V letních dnech si dodávka dokáže udržet chlad z noci a v zimě lépe udrží teplo uvnitř. 

ZAPOJENÍ ELEKTRICÉHO STÉMU

Rozvod a zapojení elektrického systému není uplně nejlehčí věc. Při samotném rozvodu se mnohdy rozvede více jak 100m kabelu. Další záludnou věcí je správný výpočet a dimenzování systému. teorie je jedna věc a praxe druhá, proto je důležité mít zkušenosti a dobře nadimenzovat celou soustavu.

Baterie si vyrábím na míru tak aby 100% pokryli veškeré potřeby vestavby. Samotné baterie můžete naleznout ZDE.

- instalace/sestavení LiFePo4 baterie

- Měniče napětí

-DC/DC nabiječky

MPPT kontroleli

Pojistkové boxy

INSTALACE SOLÁRNÍCH PANELŮ

Možnosti instalace solárních panelů je několik, ale vždy je důležité dodržet postupy a dbát na bezpečnost. Solární panel je umístěn na střeše a při dálničních rychlostech musí dokázat odolat velkému odporu vzduchu. 

LEPENÍ OKEN

Pro lepení oken je důležité zvolit správný postup a materiály. Velmi snadno může zkrze okno začít téct. Mluvím z vlastní zkušenosti, když jsem lepil okna na svojí první dodávku a požil jsem špatné lepidlo a postup a obě okno jsem za pár týdnu musel celé předělávat.

Lze instalovat i bočí okna, které prosvítí celou Vaši dodávku.

VODNÍ SYSTÉM

Voda narozdíl od elektřiny nejde nasbírat pomocí sluníčka nebo alternátoru, proto je důležitý dostatek vody na cestách. Sváříme si vlastní nárže tak, aby nám přesně seděli do prostorů které potřebujeme a tak využili 100% místa. Další výhoda je objem. dokážeme vyrobit vetší obsah něž.li konvenční možnosti. V našem sprinterovi máme například 180L nádrž na vodu, kterou si nemůžeme vynachválit. 

INSTALACE NEZÁVISLÉHO TOPENÍ

Nezávislé topení opravdu oceníte v chladnějších dnech a budete se cítit v dodávce jako doma. Jeho správná isntalace a rozvod vzduchu je důležité. Rovzod se může vést skrze podlahu a díky tomu můžete mít vytápěnou podlahu nebo s teplý vzduchem můžete ohřívat vodu, protože kdy jindy potřebujete opravdu teplnou vodu, něž-li v zimě. 

Lakování a ochrana plastů

doplnit

Detailing interiéru

doplnit

RENOVACE A LEŠTĚNÍ LAKU

doplnit

KERAMICKÁ OCHRANA

doplnit